3 lutego 2021 r., odbyła się druga edycja szkolnego konkursu wiedzy ogólnej Omnibus, przeznaczony dla uczniów z klas IV-VIII.

Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy składania dokumentów do przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jawor.

rekrutacja.01
Terminy przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy składania dokumentów do klas pierwszych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Jawor.

Czym jest hejt i mowa nienawiści oraz jak reagować, gdy nasze dziecko spotka się z agresją w Internecie, szkole czy na ulicy? Prezentujemy animowany spot profilaktyczny związany z zapobieganiem hejtowi wśród dzieci i młodzieży.