23.11.2021r. oddział przedszkolny oraz klasy 1-3 wraz z wychowawczyniami wzięła udział w spektaklu pt. ,,Królowa Śniegu".

20 listopada to wyjątkowy dzień – rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka.

W środę 17 listopada klasa I zwiedziła wystawy stałe i czasowe w muzeum.

W środę 10 listopada odbyły się w naszej szkole uroczystości związane z 103 rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Informujemy, że dotychczasowa ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież będą mogły otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy będą czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozostaną bezpłatne, a rozmówcy będą mieli zapewnioną dyskrecję i anonimowość.