Dnia 12.11.2019 r. uczniowie klasy I obchodzili Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Dzieci wyciągały wnioski dlaczego książka jest prawdziwym przyjacielem człowieka, szukały zalet książek, oraz przypominały zasady jakich należy przestrzegać przy czytaniu książek. Zrobiliśmy także piękne zakładki. Na koniec zajęć zaprosiliśmy klasę II i III do konkursu pięknego czytania. W konkursie wzięło udział 11 osób. Uczestnicy losowali teksty z książek "Gang słodziaków". Wszystkie dzieci bardzo się starały, dlatego też wszystkie zostały nagrodzone. Dzieci wróciły do domu z dyplomami, książkami, pluszakami oraz słodkim upominkiem.

I miejsce - Mateusz Krzemiński - kl III,

II miejsce - Julia Bartycha - kl III,

III miejsce - Antonina Wilk - II klasa,

Wyróznienia : Alan Dyczkowski- III klasa, Wojciech Antoniak - I klasa, Lena Dziadas - I klasa.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Agnieszka Charuba-Jakubowczak

Ogólnopolski dzień głośnego czytaniaPokaż galerie