Zapraszamy uczniów do udziału w konkursie „Eko - karmnik”

1. Cele: • kształtowanie wyobraźni technicznej • rozwijanie myślenia przestrzennego • rozwijanie samodzielności • rozwijanie świadomości w zakresie sposobów ochrony przyrody i wykorzystywania materiałów wtórnych • zachęcanie do obserwacji ptaków przylatujących do karmnika

2. Uczestnicy: • Uczniowie klas I-VIII oraz przedszkole

3. Tematyka konkursu: • Tematyka konkursu koncentruje się wokół tematu „Eko – karmnik” czyli ekologii i pomocy ptakom w czasie zimy. Prace powinny być związane z tematem ekologii. Materiały wykorzystane do budowy karmnika powinny pochodzić ze zużytych produktów nieszkodliwych dla zwierząt (nie malowane farbami i bejcami, itp.).

4. Technika: przestrzenna

5. Format: nie więcej niż 40 cm wysokości

6. Termin: Wysyłanie zdjęć prac do 16.12.2020 r. Rozstrzygnięcie konkursu 18.12.2020 r.

7. Prace wykonywane są w domu bez pomocy osób dorosłych (w klasach IV-VIII), z małą pomocą (klasy I-III) lub z pomocą (przedszkole).

8. Wyniki Konkursu będą zamieszczone na tablicy w SP 4 i stronie internetowej szkoły.

Zapraszamy do udziału w Konkursie☺️

Organizator konkursu Izabela Bieniek