Rekrutacja do kl. I Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworze

Podobnie jak w ubiegłym roku rekrutacja do czterech publicznych szkół odbywać się będzie poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Aplikacja rekrutacyjna zostanie uruchomiona 1 marca 2021 roku o godz. 8.00, zakończona 10 marca o godz.15.00.

→Do rekrutacji przystępują dzieci urodzone w latach 2014 – 2015 oraz odroczone, mające miejsce zamieszkania na terenie Jawora.

→Dzieci mające miejsce zamieszkania poza Jaworem będą przyjmowane na wolne miejsca tylko w przypadku zaspokojenia potrzeb mieszkańców Jawora.

→ Wolę nauki dziecka w szkole obwodowej, wystarczy potwierdzić za pomocą aplikacji rekrutacyjnej www.jawor.podstawowe.vnabor.pl. , następnie wydrukować zgłoszenie, podpisać i złożyć w sekretariacie szkoły.

KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ NIE MA WPŁYWU NA PRZYJĘCIE KANDYDATA DO KLASY PIERWSZEJ