Zakończył się drugi turnus polkolnii, który trwał od 12.07 - 23.07.2021r.
Uczniowie bardzo aktywnie i kreatywnie spędzali czas, poznając najbliższe okolice naszego regionu, uczestnicząc w zajęciach basenowych, muzycznych, wyjściach na zbiornik wodny "Jawornik", wycieczkach krajobrazowych. Zwiedzili ZOO Lubin-Centrum Edukacji Przyrodniczej, byli zafascynowani bogactwem fauny i flory. Z ogromną ciekawością i dużym zaangażowaniem oglądali wystawy plenerowe w Muzeum Historycznym w Lubinie poszerzając w ten sposób zakres swojej wiedzy i rozwijając zainteresowania związane z okresem wojennym.
Korzystali również z atrakcji sportowych w Parku Linowym w Lubinie podczas, których "pobijali" swoje rekordy sportowe podnosząc tym samym kondycję sportową. Zabawa była przednia, doskonaliła również koordynację wzrokowo-ruchową. Tory przeszkód, ścianki wspinaczkowe, kurtyny, liny, wiszące kule, ruchome mostki i drabinki sprawiły dzieciakom wiele frajdy i radości.
Kolejna wycieczka to Świeradów Zdrój i przepiękne krajobrazy Gór Izerskich. Dzieciaki zobaczyły największą w Polsce wieżę widokową Sky Walk, która osiąga wysokość 70 m.
Następnie wędrowali ścieżkami edukacyjnymi podziwiając piękne pejzaże górskie. Kolejnym celem był Park Zdrojowy, pijalnia wód mineralnych i spacer deptakiem Świeradowa Zdroju. Były lody i gofry z owocami.
Podczas półkolonii nie zabrakło również, zabaw, gier sportowych oraz zajęć kulinarnych.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom połkolnii z drugiego turnusu za aktywnie spędzony czas w bardzo miłej, ciepłej i serdecznej atmosferze. Do zobaczenia we wrześniu.
Pozdrowienia od p. Basi i p. Miry.

Półkolonia letnia 2021- drugi turnusPokaż galerie