Zakończył się pierwszy turnus letnich półkolonii. W radosnej atmosferze, nasi uczniowie każdego dnia spędzali czas na ciekawych aktywnościach, poznawali nowe miejsca, uczestniczyli w interesujących spotkaniach oraz korzystali z pogody świetnie się przy tym bawiąc. Przez dwa tygodnie nasze dzieciaki mogły m.in. korzystać z wodnych zabaw na miejskim basenie letnim, sprawdzili swoją wiedzę, a także nabyli nową podczas kreatywnych zajęć w Centrum Edukacji Ekologicznej "Salamandra" w Myśliborzu, uczestniczyli w leśnej wyprawie w poszukiwaniu agatów oraz rozwijali swoje artystyczne umiejętności podczas zajęć z glinilepienia. Oczywiście nie zabrakło także zabaw i gier sportowych, ulubionych zajęć kulinarnych oraz szaleństw na placu zabaw. Podczas wypoczynku uczniowie odbyli także wycieczki do kina na wakacyjne nowości filmowe.
Serdecznie dziękujemy za fantastyczny czas naszej wspaniałej grupie dzieci i młodzieży I turnus letnich półkolonii - p. Iza i p. Weronika