1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli szczególny dzień. Inauguracja odbyła się inaczej niż dotychczas. Z radością i optymizmem o godzinie 9.00 uczniowie z klas 0-8 spotkali się ze swoimi wychowawcami. Na najmłodszych czekały miłe niespodzianki. Wszyscy bardzo cieszyli się z powrotu do szkoły. W klasach nauczyciele przekazali swoim uczniom plany zajęć oraz priorytety związane z bezpieczeństwem w szkole.
Szczególnie gorąco Pani dyrektor powitała uczniów klas 0-3, życząc wszystkim uśmiechu na co dzień i sukcesów edukacyjnych w roku szkolnym 2021/ 2022. Wspomniała również jak ważne dla rozwoju intelektualnego i społecznego młodego człowieka jest bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz możliwość przebywania w grupie rówieśniczej.
Rodzicom podziękowała za wychowanie i zachęcała do aktywnej pracy z wychowawcami i szkołą.