Dzień Dyni obchodzony jest w naszej szkole już po raz kolejny, uczniowie w tym dniu ubierają się na pomarańczowo, mają ,,Dyniowe zajęcia" oraz przynoszą ciekawe prace, które podziwia cała społeczność szkolna.
     We wtorek 2 listopada zostały rozstrzygnięte dwa konkursy, pierwszy zorganizowany dla oddziału przedszkolnego i klas 1-3, pt. ,,Dyniowe Cudaki", którego koordynatorem była p. Dominika Biegniewska, zaś dla klas 4-8, pt. ,, Pumpkin Quirks" p. Izabela Miller- Sowa.
      W konkursie wzięło udział 28 osób. Pomysły naszych uczniów i ich rodziców wciąż nas zaskakują.
     Jury w składzie p. Weroniką Mazurek i p. Dorota Kapyś miało nielada wyzwanie:
Pierwsza kategoria (kl 0-3)
1 miejsce:
Zuzanna Bolesta kl. 1 i Michał Wójcik kl. 2
2 miejsce:
Gabriel Drozdowski kl.3 i Dawid Janocha kl. 3
3 miejsce:
Nadia Baryła kl. 1 i Gabriel Czochara- oddział przedszkolny
Wyróżnienie:
Maria Muraszko- oddział przedszkolny
Druga kategoria (kl. 4-8)
1 miejsce:
Julia Bartycha kl. 5 i Amelia Szczutkowska kl. 8
2 miejsce:
Wiktoria Sowa i Emilia Siendzielorz kl. 8
3 miejsce:
Maja Bałchanowska i Szymon Buła kl. 8
Wyróżnienie:
Maja Lach kl. 5
Laureaci otrzymali nagrody i dyplomy natomiast pozostali słodki upominek za udział.
Gratulujemy zwyciężcom i wszystkim, którzy z chęcią przystąpili do konkursu.
Organizatorzy konkursu:
Izabela Miller-Sowa i Dominika Biegniewska