Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku.
Uczniowie klasy III wraz z wychowawczynią p. Dominiką Biegniewską także postanowili w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 3 czerwca, o godzinie 15.30 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.
Na wstępie rodzice wysłuchali pięknych wierszy, piosenek i tańców z serduszkami w wykonaniu dzieci.
Następnie Mariia zaprezentowała swoje umiejętności taneczne w utworze ,,Toca, Toca".
Po części artystycznej wyświetlony został filmik- niespodzianka, w którym to uczniowie odpowiadali na pytania ,,Kto to jest Mama i Tata?", ,,, Za co kochamy rodziców?,, Co im życzymy...?. Nie jedna łza zdobiła oczy dorosłych, po czym w podniosłej atmosferze dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki, które to same wykonały podczas warsztatów.
Następnie wychowawczyni zorganizowała zabawę dla uczniów i rodziców, która polegała na zagraniu na bum- bum rurkach utworu ,,Sto lat". Wszyscy stanęli na wysokości zadania i każdy otrzymał gromkie brawa na stojąco.
Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Uroczystość przebiegła w miłej oraz pełnej humoru atmosferze, która na długo zapadnie w naszej pamięci.
Niespodzianka dla kochanych Mam i Tatusiów od klasy 3 ,, Dziś jest Wasz dzień"
,,Sto lat" - w wykonaniu rodziców
,,Rap o rodzinie"
,, Jesteś mamo skarbem mym"