Aktywnie i w przemiłej atmosferze upłynęły dwa tygodnie letniego wypoczynku organizowanego przy Szkole Podstawowej nr 4. W drugim tygodniu ponownie doskonaliliśmy nasze umiejętności pływackie świetnie się bawiąc na letnim basenie miejskim. Odwiedziliśmy także Centrum Edukacji Ekologicznej Salamandra w Myśliborzu, gdzie na własne oczy mogliśmy zobaczyć jak z bliska wyglądają znane nam produktu spożywcze,oglądając je pod mikroskopem. Obserwowaliśmy podwodny świat ryb, za pomocą specjalnych kamer podwodnych oraz oddawaliśmy się sztuce lepienia z gliny. Nie zabrakło także warsztatów artystycznych, podczas których samodzielnie wykonaliśmy pachnące latem świece oraz musujące kule kąpielowe. Na zakończenie naszej dwutygodniowej przygody czekała nas wspaniała zabawa w parku linowym w Szklarskiej Porębie. Pokonując swoj strach zmierzyliśmy się z niełatwymi trasami pośród drzew, balansując na linach
Chciałyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom półkolonii oraz ich rodzicom za wspaniałą współpracę i miło spędzony czas!
Pani Iza i Pani Weronika