W dniu dzisiejszym do klasy pierwszej przywitał gość a mianowicie mama Zuzi- pani Katarzyna Atamańczuk.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, stoi, kwiat i w budynkuBrak dostępnego opisu zdjęcia.Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, ludzie stoją, ludzie siedzą i w budynku
Pani Kasia profesjonalnie poprowadziła warsztaty w których nasi uczniowie zapoznali się z makramą. Niektórzy pierwszy raz słyszeli to słowo. Okazało się, że to znana już od starożytności sztuka wiązania sznurków bez użycia igieł, drutów czy szydełka.
Pani Kasia przygotowała wszystkie materiały i nauczyła nie tylko dzieci, ale też panie nauczycielki wykonywania tych ciekawych ozdób świątecznych.
Najpierw powstały cudowne skrzaty a następnie choinki.
Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynkuMoże być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku
Na zakończenie warsztatów każdy uczestnik otrzymał jeszcze od mamy Zuzi makramowe cudo do domu.
Bardzo dziękujemy pani Kasi za cenną lekcje makramy. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania.
Wych. kl.I
D. Biegniewska