W dniu dzisiejszym uczniowie klasy I i II wzięli kolejny już udział, w cyklu spotkań z książką, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworze.
Tym razem dzieci ,,spełniały marzenia" czytając lekturę pani Justyny Bednarek ,, Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".
Warsztaty były przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie: las rąk w górze, głośno odgadywanie haseł i odpowiedzi na pytania, był śmiech i dygresje, powstawały niesamowicie kreatywne skarpetki oraz swobodne teksty na poniższe wylosowane tematy.
1.,, Kosmiczna podróż"
2. ,,Głowa pełna przygód"
3. ,,Stary aparat - fotograf"
Po cudownych warsztatach udaliśmy się na przysłowiowego ,,pączka" oraz korzystając z pięknej wiosennej pogody udaliśmy się do parku, gdzie wśród drzew i traw mogliśmy podziwiać faunę i florę, a przede wszystkim spędzić czas na placu zabaw
Już nie możemy doczekać się kolejnego spotkania
Oj dużo się działo! Zobaczcie sami - oglądając naszą fotorelację.
Wych. klasy I i II