W środę 26 kwietnia 2023 r. uczniowie kl. I i II uczestniczyli w oryginalnych i pełnych pomysłów warsztatach czytelniczych. To właśnie dzisiaj dziećmi z Bullerbyn mogli stać się uczniowie SP-4 w Jaworze.
"Dzieci z Bullerbyn" to ponadczasowe świadectwo dziecięcej pomysłowości, wyobraźni i kreatywności bez współczesnych gadżetów, smartfonów, tabletów itp.
Początkowa faza zajęć to zapoznanie z biografią Astrid Lindgren oraz jej twórczością. Kolejny etap to główni bohaterowie, ich zagrody, a także fantastyczne zabawy i przygody.
Po części wstępnej uczniowie wzięli udział w kolejnych ogniwach:
✔️- kreatywne zadania,
✔️- zabawy na wesoło,
✔️ - budowle z pudełek.
"Kreatywne w Bullerbyn" to warsztaty, które na długo zostaną w naszej pamięci. Zabawa była przednia, wspaniała, oryginalna i ponadczasowa.
DZIĘKUJEMY PANIOM BIBLIOTEKARKOM
za tak fantastyczne zajęcia, już z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie - "Biblioteka od kuchni".
Wychowawcy klas