Tydzień rozpoczęliśmy na basenie miejskim. Przez dwa dni zażywaliśmy kąpieli wodnych oraz słonecznych.

Kolejne dni spędziliśmy w rozjazdach. Środa to dzień edukacji w "Salamandrze" w Myśliborzu. Kto powiedział, że w wakacje nie możemy nauczyć się czegoś nowego? Obserwacje bezkręgowców i zajęcia z ziołami - ten dzień obfitował w wiele ciekawostek. Kolejny dzień to kolejna dawka wiedzy. Sudecka Zagroda w Dobkowie jak zawsze nie zawiodła. Zajęcia warsztatowe dla młodszych "Cztery żywioły" i dla starszych "Fluorescencja" dały wiele radości. Do tego symulacja trzęsienia ziemi oraz wejście na wygasły wulkan - mega fajny dzień. No i na koniec półkolonii - Park Wrocławski i park linowy. Dla każdego coś miłego Pogoda dopisała, humory także. Dziękujemy wszystkim za super spędzony czas. Już szukamy pomysłów na kolejny rok. Udanych wakacji!

Za nami I turnus półkolonii.Pokaż galerie