W pierwszym, jak i w drugim tygodniu pogoda nam dopisywała, więc korzystaliśmy z kąpieli wodnej i słonecznej na basenie letnim w Jaworze. Nie zabrakło "zumby w wodzie", tańca z animatorami. Odbyły się zabawy i quizy na ścieżce edukacyjnej w Parku Miejskim.
Zwiedziliśmy zabytki Jawora
i wysłuchaliśmy ciekawych opowieści.
W czwartek odbyła się wycieczka do ZOO we Wrocławiu. Zapoznaliśmy się ze strefami: sawanny, Sahary, Madagaskaru
i Afrykanarium. Największym zainteresowaniem cieszyła się wizyta w "środowisku wilka szarego". Zobaczyliśmy również IGLICĘ I HALĘ STULECIA.
Kolejny tydzień obfitował również w niespodzianki.
Park Trampolin to super zabawa, radość i kreatywność. Byliśmy przeszczęśliwi i radośni. Następnie udaliśmy się na posiłek i lody.
W kolejnych dniach korzystaliśmy z urządzeń basenu letniego, doskonaliśmy pływanie, nie zabrakło również zabaw wodnych i wspólnego pikniku.
Tradycyjnie w czwartek kolejny wyjazd do Wrocławia, ale tym razem mieliśmy poznać miasto z wysokości, zapoznać się z mapami topograficznymi, uczyć się odczytywać znaki topograficzne i odszukiwać wskazane obiekty. Wjazd na 49. piętro Sky Tower to wielkie wyzwanie i nie lada atrakcja zobaczyć Wrocław z "lotu ptaka".
Następnie udaliśmy się do Hydropolis -Centrum Edukacji Ekologicznej. Przewodnik rozszerzył naszą wiedzę na temat wody, zapoznaliśmy się z niesamowitymi eksponatami, w tym multimedialnymi.
Dzień był bardzo udany, wracaliśmy radośni do domów.
Ostatni dzień półkolonii spędziliśmy w szkole, bawiąc się w podchody oraz inne zabawy ruchowe. Nie zabrakło zabaw z piłkami i innymi urządzeniami.
Wychowawcy dziękują wszystkim uczestnikom półkolonii 2023 za aktywny udział, kreatywność i pomoc w realizacji zadań.
Dziękujemy bardzo rodzicom za podziękowania słowne i pisemne /sms/
Cytujemy:
,,W imieniu synów dziękuję za wspaniale spędzony czas na półkoloniach. Chłopcy bardzo zadowoleni, także będą mile wspominać wspólny czas spędzony na wycieczkach..."
Życzymy wszystkim wspaniałych wakacji.PÓŁKOLONIA 2023 -II turnus zakończony.Pokaż galerie