Ostatni tydzień przed wyczekiwanymi feriami upłynął w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek, przypadających 14 lutego.

Jak co roku, Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Na korytarzu zostało ustawione pudełko, do którego uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie walentynkowe amorki z Samorządu Uczniowskiego odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim uczniom oraz nauczycielom.

W tym roku najwięcej Walentynek z klas 0 - III otrzymała: Marysia (4), Victoria (4)oraz Maciuś(5) z oddziału przedszkolnego.

Oddział przedszkolny otrzymał najwięcej Walentynek w całej szkole - 32.

Natomiast z klas IV-VIII otrzymała: Izabela z klasy 7 (8) , oraz Jakub z klasy 8 (9).

Bardzo dziękujemy za udział w zabawie i życzymy dużo miłości !

Dominika BiegniewskaPoczta walentynkowaPokaż galerie