Epidemia COVID-19 towarzyszy nam już dziesięć miesięcy. Każdego dnia obserwujemy nowe dane na temat liczby zachorowań. Konsekwencją trwającej epidemii są nie tylko zachorowania, ale również wzmożona przemoc i wykorzystywanie dzieci. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę prowadzi kampanię społeczną „Pandemia przemocy”, której celem jest zapobieganie przemocy wobec dzieci i młodzieży oraz zachęcenie do reagowania w sytuacji gdy jesteśmy świadkami krzywdzenia.

Dzieci biorą udział w konkursach plastycznych /"Krajobrazy zimy", "Kreatywny bałwanek", malowanie ilustracji inspirowanej muzyką A. Vivaldiego "Zima", "Zimowe drzewo"/.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku. Uczniowie klas I-IV uczestniczą w różnorodnych zajęciach i warsztatach kulinarnych - MasterChef Junior/przygotowywanie i pieczenie pizzy, zapiekanek.