Informujemy o uruchomieniu infolinii pedagogicznej dla rodziców i uczniów naszej szkoły, na czas kwarantanny.

Rozprzestrzenianie się koronawirusa w naszym kraju spowodowało zamkniecie szkół i ograniczenie aktywności w wielu dziedzinach życia. Troska o bezpieczeństwo własne i najbliższych powoduje, że większość czasu spędzamy w domach. Zmiany, które zaszły w naszym życiu w ostatnich dniach wywojują trudne emocje u osób dorosłych: niepokój, strach, niepewność, czy frustrację. Dotyczą one także - a może przede wszystkim dzieci i młodzieży. One także obserwują, że dzieje się coś dziwnego, wyczuwają niepokój i niebezpieczeństwo. Bacznie obserwują zachowania rodziców i słuchają o czym rozmawiają.

Gdybyście chcieli Państwo porozmawiać, mieli pytania, wątpliwości czy przeżywali niepokój związany z zachowaniem Waszych dzieci, proszę o kontakt poprzez:
- dziennik elektroniczny,
- czat na platformie MS Teams
- kontakt telefoniczny pod nr 787 900 366.

Dyżur pełniony jest w następujących godzinach:

Poniedziałek 8:00-11:00

Wtorek 8:00-11:00

Środa 8:00-11:00

Czwartek 9:30-11:30

Piątek 9:00-11:00

Jestem do dyspozycji i chętnie służę pomocą :)

Życzę Państwu, aby codzienne życie jak najszybciej wróciło do normalności.

Weronika Mazurek