W dniach 16-18 czerwca 2020 r. odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty. Jednocześnie informujemy, że w dniach 16, 17, 18 czerwca nie będą obywać się zajęcia dydaktyczne oraz opiekuńczo-wychowawcze.

16.06. (wtorek) – 9.00
język polski: 120 minut (uczniowie z dostosowaniem 180 minut)

17.06. ( środa) – 9.00
matematyka: 100 minut (uczniowie z dostosowaniem 150 minut)

18.06. (czwartek) – 9.00
język obcy nowożytny: 90 minut (uczniowie z dostosowaniem 135 minut)

Uczniowie proszeni są o pojawienie się na egzaminie nie wcześniej niż o godzinie 8:45

1. Każdy zdający powinien mieć na egzaminie ósmoklasisty z każdego przedmiotu długopis (lub pióro) z czarnym tuszem (atramentem) przeznaczony do zapisywania rozwiązań (odpowiedzi). Niedozwolone jest korzystanie z długopisów zmazywalnych/ścieralnych.
2. Dodatkowo na egzaminie z matematyki każdy zdający powinien mieć linijkę. Rysunki – jeżeli trzeba je wykonać – zdający wykonują długopisem. Nie wykonuje się rysunków ołówkiem.
3. Z dodatkowych materiałów oraz przyborów pomocniczych mogą korzystać zdający, którym dostosowano warunki przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty. Zdający korzystają ze sprzętu, którego używają w procesie dydaktycznym.
4. Osoby z chorobami przewlekłymi, chore lub niesprawne czasowo mogą korzystać z zaleconego przez lekarza sprzętu medycznego i leków koniecznych ze względu na chorobę.

Informacja dla uczniów zdających egzamin

Termin ogłoszenia wyników egzaminu - 31 lipca 2020r.