Wakacje w mieście"

W ubiegły piątek  zakończył się I turnus półkolonii letnich organizowanych w naszej szkole. Podczas nich uczniowie mieli okazję wziąć udział w ciekawych zajęciach, zabawach i wyjściach.

Kto powiedział, że wakacje w mieście są nudne? W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa trzeba było zmodyfikować plan wypoczynku w naszej szkole. Ale nie oznacza to, że atrakcji było mniej. Uczestnikom wypoczynku codziennie starano się zapewnić moc wrażeń i ciekawych przygód. Wszystko odbywało się oczywiście z zachowaniem środków ostrożności. W pierwszym tygodniu były zawody sportowe, warsztaty pizzy, zabawy na placu zabaw, spacery do parku i na "Jawornik", gdzie nie obyło się bez kąpieli. Natomiast w drugim tygodniu dzieci pojechały m.in. do kina w Świdnicy oraz na krytą pływalnię w Jaworze. Nie straszne im były piesze powroty do szkoły. Półkolonie zakończyly się wspólnymi zabawami i rozgrywkami razem z kolegami SP 1 na "Orliku", gdzie oprocz zawodów sportowych odbyło się też grillowanie.

Życzymy wszystkim uczniom dużo słońca i aktywności podczas wakacji!!!