Dzień Pluszowego Misia obchodzimy w listopadzie. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie, a jego data wcale nie jest przypadkowa. Właśnie w tym dniu powstał miś.

Dzieci z oddziału przedszkolnego również uczestniczyły w Dniu Pluszowego Misia. Każdy starannie wykonał opaskę, która gościła na głowie. Nie zabrakło również tańców, zabaw oraz piosenek z naszym pluszowym przyjacielem. Na koniec dzieci otrzymały od wychowawcy słodki upominek.

W dniu 25 listopada uczniowie klasy I uczestniczyli w zdalnych zajęciach z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko opowiadało o swoich pluszowych ulubieńcach. W oparciu o krótki film dzieci poznały historię pluszowego misia, przypomniały sobie bajkowych misiowych bohaterów oraz wspólnie wysłuchały piosenek o misiach. Następnie z kolorowego papieru zrobiły piękne prace plastyczne przedstawiające postać misia. Dzięki rodzicom możemy oglądać zdjęcia dzieci z misiami oraz ich piękne prace.

Uczniowie klasy II podczas zdalnych zajęć, poznali różne misie: z książek, z filmów polskich i zagranicznych, sławnych i mniej znanych. Także tych starszych, którymi zachwycali się nasi dziadkowie, rodzice, jak i tych najbardziej współczesnych, bliskich sercom dzieci. Na końcu prezentacji interaktywnej, dzieci wykonały misiowy quiz. W tym dniu nasze misie uczestniczyły również podczas tanecznej gimnastyki. Na zakończenie pluszowego dnia uczniowie wykonali prace plastyczne.

Dzień Pluszowegi MisiaPokaż galerie