25 lutego od godziny 15.00 do 17.00 w naszej szkole odbyły się ,,Drzwi Otwarte".
Przybyłych gości w drzwiach witała p. Dominika Biegniewska- wychowawca klasy 1 w roku szkolnym 2022/2023. Pani Dominika przygotowała dla każdego drobny upominek oraz prezentację dotyczącą zalet naszej szkoły.
Następnie p. dyrektor Jadwiga Murawska opowiedziała również o przeprowadzonych remontach w szkole ( jadalni, korytarzy) jak i modernizacji BOISKA, które nastąpi jeszcze w tym roku szkolnym.
Swój głos również udzieliła p. Barbara Cybulska- wychowawca oddziału przedszkolnego oraz p. Mira Kostrzębska- wychowawca klasy 1 i opiekun koła recytatorskiego.Po czym udaliśmy się do zwiedzania wszystkich pomieszczeń w szkole.
Przyszłym pierwszakom najbardziej podobała się sala gimnastyczna i jadalnia.
Wszyscy obiecali, że spotkamy się we wrześniu już jako prawowici UCZNIOWIE KLASY 1 Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza.
Bardzo dziękujemy zarówno rodzicom i przyszłym pierwszakom za udział w ,,Drzwiach Otwartych"
Poniżej filmik ze spotkania z przyszłymi pierwszakami
oraz prezentacja ,,DRZWI OTWARTE W Szkole Podstawowej Nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Jaworze"