W piątek o godz. 15.30 odbyła się wspaniała uroczystość, w trakcie której uczniowie zaprezentowali część artystyczną dla swoich rodziców. Przepiękne recytacje były przeplatane tańcami i śpiewem. Następnie uczniowie wręczali rodzicom prezenty /obrazy z kwiatami namalowanymi na szkle/ i symbolicznym kwiatkiem. Po złożeniu życzeń wszyscy zasiadli do suto zastawionego stołu i raczyli się wspaniałymi wypiekami /tortem i różnorodnymi ciastami/.
Atmosfera była bardzo radosna i przyjemna. Na koniec zajęć otwartych wychowawczyni przeprowadziła konkurs pt. "Ciepło-zimno", podczas którego uczniowie odczepiali z tablicy serduszka z imionami swoich rodziców i wręczali im. Kolejnym etapem było odnalezienie z wystawy plastycznej swojego portretu i przyczepieniu na nim serduszka. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymywali gromkie brawa. Na koniec uroczystości odbyły się indywidualne popisy w śpiewaniu.
Impreza była bardzo udana, a wszyscy przeszczęśliwi.
,,Cudownych rodziców mam"
,,Ty wciąż mnie kochasz tak samo"